KURZY PLÁVANIA PRE DOSPELÝCH

Kurzy plávania pre dospelých neplavcov

Kurzy plávania pre dospelých neplavcov sú pre jedného až piatich neplavcov, ktorým sa venuje jeden tréner. Počas kurzu sa každý naučí plávať, aj keď nie super dokonale. To sa dá dosiahnuť až v ďalších zdokonaľovacích kurzoch. Dospelí sa nemusia hanbiť, že budú plávať popri deťoch. Deti sa im nebudú smiať. Práve deti vedia oceniť to, že aj dospelý niečo nevie a že sa chce naučiť to isté, čo sa učí dieťa. Kurz je možné uskutočniť aj v individuálnych termínoch v skorých ranných hodinách a bez detí, počas hodín pre verejnosť. Dospelí môžu chodiť aj do zdokonaľovacích kurzov a kurzov rekreačného alebo kondičného plávania.

Rekreačné plávanie

Rekreačné plávanie je vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaľovať v plávaní, chcú vo vode rozvíjať svoje schopnosti zábavnou formou, je možné aj plávanie s plutvami, príp. s ABC potápačským výstrojom.

Kondičné plávanie

Kondičné plávanie je vhodné pre tých, ktorí nechcú robiť výkonnostný šport, ale cez to chcú dokázať, že vo vode vedia niečo viac ako druhí – plávať rýchlejšie, lepšie a vytrvalejšie. Aj tu je možné aj plávanie s plutvami, príp. s ABC potápačským výstrojom, prípadne pripravovať na plávanie a potápanie pod vodou na nádych. Nesmieme zabudnúť, že plávanie je výborné pre deti s chybným držaním tela. Podľa stupňa plaveckých znalostí, a potom podľa stupňa postihnutia je možné si vybrať medzi rekreačných a kondičným plávaním.

Partneri

Menu
×